quady

poznaj ofertę quadów

Zapoznaj się z nasza ofertą quadów. Chętnie doradzimy i dopasujemy indywidualnie sprzęt dla każdego

Quad Kayo AY70
4 799,00 zł
 

Quad Kayo AY70 dla najmłodszych

Jesteś rodzicem i szukasz pierwszego quada dla swojego dziecka? Zależy ci na bezpieczeństwie swojej pociechy? Kayo AY70 jest modelem spełniającym twoje wszelkie oczekiwania!

 

Quad Kayo AT110
6 899,00 zł
 

Kayo AT110 – idealny model dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko chciałoby zacząć przygodę z jazdą na quadzie, lub wyrosło ze swojej pierwszej maszyny i szukasz troszkę większego, jednak równie bezpiecznego modelu – Kayo AT110 będzie doskonałym wyborem!

Quad Kayo AU110
7 499,00 zł
 

Kayo AU110 – doskonały na pierwsze podróże

Model Kayo AU110 świetnie sprawdzi się dla Twojego dziecka w przypadku, gdy chcielibyście wspólnie wybierać się na rodzinne wycieczki. Jest to quad typowo przeprawowy, jednak podobnie do modeli AY70 oraz AT110 posiada wszystkie potrzebne systemy zapewniające dziecku najwyższe bezpieczeństwo.

Quad Kayo A150
9 399,00 zł
 

Kayo A150 – świetny wybór na tor

Quady Kayo z serii A zostały stworzone specjalnie z myślą o szaleństwach na torze. Posiadają one typowo sportową budowę, dzięki czemu świetnie się tam sprawdzają. Model A150 będzie doskonałym wyborem dla początkujących oraz średniozaawansowanych zawodników, a nawet dla dzieci w wieku od 10 lat.

Quad Kayo AU150
11 499,00 zł
 

Kayo AU150 – doskonały na długie wyprawy

Jeżeli chciałbyś zacząć przygodę z dalekimi wycieczkami na quadzie, a czasem trochę na nim poszaleć – AU150 sprawdzi się doskonale! Jest to quad typowo przeprawowy, posiadający napęd na tył, który świetnie poradzi sobie w każdym terenie, a przy tym da dużo rozrywki. 

Quad Kayo AU180
11 999,00 zł
 

KAYO AU180 – idealny na wyprawy młodych riderów

Kayo AU180 to idealny wybór dla młodzieży w wieku 12-14 lat. Jest to quad typowo przeprawowy, dzięki czemu poradzi sobie w każdym terenie. Posiada 2 bagażniki oraz grab bary, dzięki czemu świetnie nada się na długie, leśne wycieczki.

Quad Kayo A180
11 999,00 zł
 

Kayo A180 – idealny do nauki jazdy na torze.

Model Kayo A180 to jeden z nieco większych modeli z serii A, czyli quadów typowo sportowych. Będzie odpowiedni dla dzieci już w wieku 10 lat, jak i dla młodzieży oraz bardziej zaawansowanych zawodników.

Quad Kayo A200
13 499,00 zł
 

Kayo A200 – świetny do szaleństw na torze

Kayo A200 to jeden z największych modeli w naszej gamie sportowych czterokołowców. Wyposażony został w mocny silnik oraz bardzo dobre właściwości jezdne, dzięki czemu sprawdza się w każdym terenie, a nawet na wymagających torach wyścigowych.

Quad Kayo AU200 – ciągnik T3B
15 999,00 zł
 

Kayo AU200 – jedyny model z homologacją.

Kayo AU200 to największy model z rodziny quadów przeprawowych. Jako jedyny w naszej ofercie posiada homologację, co umożliwia osobom posiadającym prawo jazdy kategorii B lub T poruszanie się nim po drogach publicznych, jednak świetnie poradzi sobie także w terenie.

Quad Kayo A300
21 499,00 zł
 

Kayo A300 – najszybszy z rodziny quadów sportowych

Model Kayo A300 to model dla najszybszych riderów o sporych umiejętnościach. Posiada chłodzony cieczą silnik o pojemności 300 cm3, o mocy 32 koni mechanicznych. Wyposażony został w manualną, sześciobiegową skrzynię biegów. Jest to quad z typowo sportową sylwetką, który idealnie nadaje się na tor. Ze względu na dużą moc i opływowy kształt ramy, poradzi sobie w każdych warunkach i da możliwość naprawdę szybkiej i dynamicznej jazdy. Dodatkowo, posiada również w pełni regulowane zawieszenie oraz koła o średnicy 10 cali z przodu i 9 cali z tyłu, wyposażone w duże, terenowe opony. Dzięki temu zadowoli nawet najbardziej wymagających zawodników!

Warto wiedzieć...

Quady – dla kogo?

– Na quadach mogą jeździć nawet bardzo małe dzieci, oczywiście w miejscach do tego przeznaczonych, jak np. nasze tory. Na drogach publicznych dziecko może podróżować tylko w roli pasażera, a od 14 roku życia z prawem jazdy AM. Również jak w przypadku pitbike i dirtbike nie ma ograniczeń jeśli chodzi o płeć i górną granicę wieku.

Czy muszę mieć prawo jazdy, żeby jeździć quadem?

– Tak, ale tylko do poruszania się po drogach publicznych. Na naszych torach możesz jeździć zawsze!

Gdzie można jeździć?

– Quadem można poruszać się w każdym terenie. Jednak nie każde miejsce się do tego nadaje, zwłaszcza bez odpowiednich uprawnień. Również przy wjeździe do lasów należy zwracać szczególną uwagę na oznakowanie. Quadem można poruszać się również po mieście – wtedy niezbędna jest znajomość praw i przepisów oraz odpowiednie dokumenty (homologacja, rejestracja, OC, prawo jazdy). Ponadto do poruszania się po drogach publicznych pojazd musi posiadać: lusterka, kierunkowskazy oraz światła.

Oczywiście nie jest to wymagane do jazdy na torze. Na przykład na naszych torach.