pitbike supermoto

poznaj ofertę pitbike supermoto

Zapoznaj się z nasza ofertą. Chętnie doradzimy i dopasujemy indywidualnie sprzęt dla każdego

Pit Bike MRF 160-R Supermoto

8 199,00 zł

MRF 160SM-R jest modelem opartym na MRF140SM.
W tej specyfikacji zastosowano silnik 155cm z głowicą KLX który ma nieco dłuższe przełożenia skrzyni biegów.

Pit Bike MRF 120 Supermoto

5 699,00 zł

MRF 120SM to bliźniaczy model z MRF 140SM.  Wyposażony fabrycznie w koła supermoto oraz zmodyfikowane zawieszenie. Idealny do ścigania na asfalcie – pewny i stabilny w prowadzeniu.

Pit Bike MRF 140 Supermoto

6 899,00 zł

Esencja Pitbika – mały, zwrotny i łatwy do ogarnięcia.Klasyczny pit na ramie CRF50 wyposażony fabrycznie w koła supermoto oraz zmodyfikowane zawieszenie. Idealny do ścigania na asfalcie – pewny i stabilny w prowadzeniu.

Warto wiedzieć...

Pitbike supermoto

Ta dyscyplina zbiera co roku nowych sympatyków. Pitbike supermoto to asfalt i jazda na kolanku.

Tutaj wystarczy kawałek utwardzonej nawierzchni, może to być kostka, asfalt, beton. Jeździmy też szybciej na torach i halach kartingowych. Przygodę z supermoto można zacząć w wieku 5 lat. Mamy również takie małe motocykle dla dzieci.

Tak naprawdę wystarczy zwykły pitbike z oponami szosowymi. Dyscyplina ma też swoich zwolenników wśród dorosłych. Od paru lat odbywają się też zawody Pucharu Polski Pitbike SM gdzie jeździmy na różne tory w Polsce i zdobywamy punkty do ogólnej klasyfikacji. 

Co potrzeba aby zacząć?

Kombinezon skórzany, slidery na kolana, kask i zaczynamy. Prowadzimy szkolenia dla dzieci i dorosłych również zimą na halach krytych.