dirt bike

poznaj ofertę dirt bike

Zapoznaj się z nasza ofertą. Chętnie doradzimy i dopasujemy indywidualnie sprzęt dla każdego

Dirt Bike Kayo K2-L Enduro
8 999,00 zł
 

Kayo K2-L ENDURO – idealny w teren

Kayo K2-L to dirt bike idealny do rekreacyjnej jazdy po lasach, łąkach i polanach. Świetnie radzi sobie w terenie i sprawdzi się nawet dla osób początkujących, które chciałyby zacząć swoją motocyklową przygodę.

Dirt Bike Kayo K2 Enduro
8 999,00 zł
 

Kayo K2 Enduro – idealny na początki z offroad’em

Kayo K2 to model ze sportowym charakterem. Posiada dynamiczny silnik, duże koła oraz pojemny zbiornik, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z enduro.

Dirt Bike Kayo T2 Enduro
8 499,00 zł
 

Kayo T2 ENDURO – idealny na leśne wycieczki

Ten dirt bike został zaprojektowany z myślą o miłośnikach terenowych eskapad. Długie, wymagające trasy to jest to, z czym Kayo T2 poradzi sobie bez problemu. Pojemny bak, duże koła i mocny silnik sprawiają, że ten model daje sobie radę w każdym terenie.

Dirt Bike Kayo T4 Enduro
12 499,00 zł
 

Kayo T4 ENDURO – duży motocykl na ciężkie tereny

Kayo T4 to świetny dirt bike do jazdy terenowej, z bardzo bogatym wyposażeniem, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wysoka moc, duże koła, świetne hamulce i bardzo dobra jakość wykonania, sprawiają, że ten model w terenie to prawdziwy potwór!

Dirt Bike Kayo K6-R Enduro
22 999,00 zł
 

KAYO K6-R ENDURO – maszyna dla wymagających

Motocykl napędza jednocylindrowy, czterosuwowy silnik o pojemności 250 cm3. Jest on naprawdę mocny, a motocykl jest bardzo szybki i zrywny. Wyposażony został w manualną, sześciostopniową skrzynię biegów. Motocykl porusza się na aluminiowych kołach w rozmiarze 21 cali z przodu oraz 19 cali z tyłu, wyposażonych w terenowe opony z wysokim bieżnikiem. Zapewniają one doskonałą przyczepność do podłoża w każdych warunkach. Ten dirt bike to sprzęt dla naprawdę wymagających i odważnych zawodników. Poradzi sobie w każdym terenie i idealnie sprawdzi się na ciężkie trasy Enduro. Jest to bardzo mocna maszyna, który wymaga sporych umiejętności.

Warto wiedzieć...

Dirt bike – dla kogo?

– Dirt bike to trochę większy pit bike. Jest przeznaczony praktycznie dla każdego. W przeciwieństwie do pit bike jest przeznaczony dla trochę większych dzieci. Poza tym nie ma innych ograniczeń dla użytkowników. Sprzęt dobierany jest indywidualnie pod możliwości i potrzeby rajdera. Dirtbike to duży motocykl  typu cross lub enduro. W swojej ofercie posiadamy do szkoleń i wynajęcia motocykle Kayo T4 oraz  Kayo K2 obydwa motocykle sprawują się wyśmienicie i polecamy je szczególnie amatorom, którzy chcą czegoś niedrogiego z niskimi kosztami eksploatacji. 

Czy muszę mieć prawo jazdy, żeby jeździć dirt bike?

– Prawo jazdy na dirt bike nie jest konieczne. Tak samo jednak jak przy pit bike wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. Również nie można jeździć nimi po drogach publicznych ani w lasach.

Gdzie można jeździć?

Dirt bike możemy jeździć na specjalnie przeznaczonych do tego torach. Zapraszamy na nasze tory!

Mamy również dostępne tory na których możesz jeździć bez obawy o to ,że hałas będzie komukolwiek przeszkadzał. Możemy też zająć się twoim szkoleniem przez wykwalifikowanych trenerów i obecnych zawodników w tej dyscyplinie. 

Szczególnie polecamy zakup motocykla Enduro Kayo t4 który nie potrzebuje reklamy. Sami poczytajcie.